BAYRAMOĞLU A.Ş

Çelik Konstrüksiyon

icon_widget_image Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı 3. Sk. No:1 Nilüfer / BURSA icon_widget_image +90 (224) 241 5850 icon_widget_image info@bayramogluinsaat.com.tr icon_widget_image Pzrts-Cuma: 07:30 - 17:30

Bize Ulaşın

icon_widget_image OSB Ali Osman Sönmez Bulvarı 3. Sk. No:1 Nilüfer / BURSA icon_widget_image +90 (224) 241 5850 icon_widget_image info@bayramogluinsaat.com.tr
Image Alt

Kalite

ÇEVRE POLİTİKASI

Üretim süreçlerini insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden, doğal kaynak tüketimini en aza indirgeyerek yeni yöntem ve teknolojiler ile gerçekleştirmek, üretimde verimliliği olabildiğince arttırarak enerji ve hammadde kullanımında tasarruf yapmak, atık geri kazanımı ve yeniden kullanma ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yaparak, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda bilinçlendirmek.

Çevre Sağlığı

Çalışanlarımızla birlikte sürekli gelişirken çevreyi daha etkin koruyacak metotların geliştirilmesi ve uygulanmasını sağlamak

İnsan Sağlığı

Gelecek nesillere doğrudan ve dolaylı olarak etkileyecek etkenlerden korumak.

Üretim Verimliliği

Kaynakların rasyonel olarak kullanılması ve mevcut potansiyellerinden tam olarak faydalanmayı sağlamak.

Hammadde Tasarrufu

Belirli bir ürünün imalatında kullanılan hammadde tüketimini azaltmayı amaçlamak.

Enerji Tasarrufu

Yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar hammadde olarak kullanılması sağlayarak büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılmak.

Atık Geri Kazanımı

Atıkların kaynağında en aza indirilmesi, mümkün olduğunda yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesini, değerlendirilmeyen atıkların uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini sağlamak.

KALİTE POLİTİKASI

Müşteri beklentilerini yüksek kalite anlayışıyla karşılayarak, personelimize ve çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getirip üretken becerilerle donatılan insan kaynağımızla; Kalite Yönetim Sistemi'nin sağlıklı uygulanabilmesi için ortam hazırlamak, hataları en aza indirmek, kuruluşumuz ve personelimizin sürekli gelişimine katkı sağlayarak çalışma ortamında iş güvenliğini arttırmak ve inovatif faaliyetler doğrultusunda sürekli iyileştirme felsefesiyle kaliteyi arttırmaktır.

İş Güvenliği

İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesini sağlamak.

İnsan Kaynağı

Tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmek.

İnovatif Faaliyetler

Yeni veya iyileştirilmiş ürün, hizmet veya üretim yöntemi geliştirmeye yönelik tüm süreçleri sağlamak.

Yüksek Kalite

Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle, projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamak.

Üretken

İş hacmini sürekli geliştirerek, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Çevre Dostu

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak.